Ck Ceres landsvägsgrupp

Hej jag vill göra en presentation av oss som kommer att arbeta för att få igång landsvägscykel mer i Ck Ceres. På årsmötet så bestämdes det att vi ska ha en landsvägsgrupp och den består idag av Janne Jonsson, Göran Pettersson och Annica Larsson. För att våra medlemmar ska få ut så mycket som möjligt av klubbens aktiviteter så vill vi gärna att ni pratar med landsvägsgruppen om du tänkt anordna någon aktivitet eller tävling som är i klubbens regi, så vi kan samordna alla tävlingar och aktiviteter på ett bra sätt. Har du andra förslag eller idéer så är ni välkomna att ta kontakt med oss. Ser fram emot 2018 års säsong!
Annica, Göran och Janne.

Det här inlägget postades i Okategoriserade. Bokmärk permalänken.

Kommentera

E-postadressen publiceras inte. Obligatoriska fält är märkta *